Blog

Viewsonic IFP Serisi İnteraktif Ekranlarını Güncelledi

27 Şubat 2018

IFP6560

InGlass™ Teknolojili 65″ Ultra HD ViewBoard®

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

InGlass™ teknolojisine sahip 65” 4K (3840 x 2160) ViewBoard® IFP6560, iki renkte ve farklı kalınlıklarda gecikme yaşanmadan yazı ve çizim imkanı sunarak daha hassas ve sorunsuz bir dokunmatik ekran deneyimi sağlıyor. ViewBoard® IFP6560’ın 20 nokta dokunmatik ekranı; not alma için vBoard, içerik paylaşımı için ViewBoard® Cast ve Zoom konferans yazılımı gibi önceden yüklü gelen araçlarla birlikte kullanıcıların aynı anda uzaktan yazı yazmasına, paylaşım yapmasına ve etkileşime girmesine olanak tanıyor. Dahili parmak izi tanıma özelliği, güvenliği artırmasının yanı sıra Windows’a veya buluttaki dijital tahtanız için myViewBoard™’a kolay erişim sağlıyor. Tercihe bağlı sunulan Intel sertifikalı OPS (Open Pluggable Specification), kullanıcıların sistemlerini Windows işletim sistemine geçirmesine imkan veriyor. ViewBoard® IFP6560, Google tabanlı ortamlara entegrasyon için uyumlu olmasının yanı sıra Windows aksesuarları ve Office 365 ile kusursuz uyum sağlıyor, Mac çoklu dokunma hareketlerini kullanabiliyor ve Linux PC uzaktan dokunmatik kontrol desteği sunuyor.

Eye-Care Teknolojisiyle 4K Çözünürlük

Full HD’den dört kat daha yüksek Ultra HD 3840 x 2160 çözünürlüğe sahip olan ViewBoard® nefes kesici görüntüler sunuyor. 4K DisplayPort girişi harici kaynaklar için de destekleniyor. Standart olarak gelen Flicker-Free teknolojisi ve Blue Light Filter uzun süreli izlemeden dolayı gözlerin yorulmasını engeller.

InGlass™ Teknolojisi

InGlass™ teknolojisi sayesinde ViewBoard® IFP7560/6560’da daha hassas bir dokunmatik deneyimi yaşayın. İster parmak ister bir stylus kalem kullanın, InGlass™ teknolojisi tek veya aynı anda birden fazla kullanıcının gecikme yaşamadan yazı yazmasını sağlıyor.

20-Nokta Dokunmatik

ViewBoard® aynı anda ince ekran üzerinde birden fazla kişinin yazı yazmasına imkan vererek grup çalışmalarını daha verimli hale getirir.

ViewBoard® Cast İçerik Paylaşma Yazılımı

ViewBoard® Cast, kullanıcıların cihazlarındaki 1080p içeriklerin kablosuz veya kablolu ağ üzerinden ViewBoard®‘da yayınlanmasını sağlayan, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlara yönelik bir paylaşım uygulamasıdır. Yöneticiler ViewBoard Cast kullanarak, katılımcıların ViewBoard®’da paylaştığı ekranları izleyebilir, yönetebilir ve ayırabilir. Ayrıca ViewBoard® ekranını tüm kullanıcılara iletebilir.

* Windows/Mac/Chrome/iOS/Android cihazlarla uyumludur

Yüksek Güvenlikli Parmak İzi Okuyucu

ViewBoard®’un dahili biyometrik tanıma sistemi FIPS201 sertifikalıdır. Sistem, yetkisiz kişilerin hesabınıza erişmesini engeller ve sizin de parola girmek zorunda kalmadan kolayca giriş yapmanızı sağlar.

Genişleme Yuvası

ViewBoard®, daha fazla işlem gücü isteyenlere Intel Unite® sertifikalı OPS* (Open Pluggable Specification) ve SDM* (Smart Display Module) için iki adet PC genişleme yuvası sunuyor. Kullanıcılar bu modüller sayesinde Windows işletim sistemine geçiş yapabiliyor.

*ViewSonic OPS VPC12-WPO; SDM yuvası yalnızca 75” modelde bulunur

Akıllı Göz Koruması

Ön kısımdaki ortam ışığı sensörü, çevreye göre parlaklık seviyesini belirler ve otomatik olarak ayarlar. Not alırken ekrana yaklaştığınızda, gözlerinizi korumak için parlaklık azalır. Siz uzaklaştıkça parlaklık da artar.