Tüketici Elektroniği

Tüketici Elektroniği

PY Bilişim Teknolojileri, ofis ve iş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz TV çözümleri için talebinize en uygun marka ve modeli seçmenize yardımcı oluyor, teslimat ve kurulum dahil, teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Ofisinizde ihtiyaç duyabileceğiniz, buzdolabı, mini bar, kahve makinası, çay makinası ve benzeri ürünlerin tamamını ürün tercihinden en uygun fiyata, kurulum sonrası desteğe kadar yanınızda olarak ihtiyacınızı karşılıyoruz. Zaman sorunu, günümüzde en büyük problemlerinden biri haline gelmiştir. Zaman kısıtlı yapılması gereken iş çok fazladır. Biz PY Bilişim olarak ofis ortamında kullanabileceğiniz bütün elektronik aletleri sizin için bütün markalardan fiyat araştırması yapıyoruz.


İhtiyaç duyduğunuz cep telefonu, tablet ürünlerinde uygun fiyat ve hızlı teslimat sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz taktirde kurumunuzda yer alan tüm cep telefonu ve tabletlerinizi kontrol altında tutabilmeniz için gerekli cihaz yönetim yazılımı konusunda da destek veriyoruz. Yalnızca ürün tedariğinde değil satış sonrası kullanmakta olduğunuz ürünlerinizde teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz taktirde tüm servis sürecini sizin adınıza takip ederek en kısa sürede sonuçlanmasını sağlıyoruz.

iphone-14-pro_overview__3dn6st99cpea_og
sssss