Microsoft Ürün Ailesi

Microsoft Ürün Ailesi

PY Bilişim Teknolojileri, işlerinizi yürütmeniz için gerekli araç gereçlerinizin edinilmesi ve yönetiminin sağlanması konularında profesyonel desteği ile kurumsal firmalarının yanındadır.

Siz de yazılım ve donanım konusunda ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetlerden faydalanmak için, aşağıda listelediğimiz başlıkları inceleyin ve bir fiyat teklifi alın.

AZURE

PY Bilişim Teknolojileri, donanım gibi yazılım tarafında da Microsoft ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Microsoft ürün ailesinde müşterilerilerimize mümkün olan en doğru ve uygun ürünü fiyat avantajıyla sunmaya çalışıyoruz.

Microsoft Azure

Azure ile uygulamalarınızı her yerde oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü ve esnekliğiyle hedeflerinize ulaşın. Büyük ve küçük zorlukları çözmek için tercih ettiğiniz dilleri, çerçeveleri ve altyapıyı, hatta kendi veri merkezinizi ve diğer bulutları kullanın.

Azure’ın yardımıyla bir sonraki harika çözümünüzü oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Windows 365

Windows 365 ile bireysel ya da kurumsal Bulut PC’nizle kişiselleştirilmiş uygulamalarınız, içerikler ve ayarlar dahil olmak üzere Microsoft bulutundaki Windows deneyiminizi istediğiniz cihaza güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.

Microsoft 365

Microsoft 365, Dilediğiniz yerden içerik oluşturmanızı, bağlantı kurmanızı ve daha üretken olmanızı mümkün kılan araçlarla iş fikirlerinizi hayata geçirin. Ayrıca işinizi kurup yönetmenize, müşterilerinizle iletişimi sürdürmenize ve verilerinizi koruma altına almanıza olanak sağlayan araçlarla daha akıllı ve hızlı çalışmanıza yardımcı olur.

  • Microsoft 365 uygulamalarını kullanarak müşteri toplantıları ayarlayın, müşterilerinizle iletişim kurun ve hem şirket içindeki hem de sahadaki ekip arkadaşlarınızla işbirliği yapın.
  • Belge oluşturma, düzenleme ve belgelere erişme, dosyaları depolayıp ekibinizle paylaşma ve projeleri izleme olanağı sağlayan araçlarla işletmenizi büyütün ve tanıtın.
  • Hep güncel kalan güvenlik teknolojisi sayesinde e-posta hesapları ve müşteri verilerinden tutun ekibinizin cihazlarına kadar her alanda en kritik bilgilerinizin korunmasına ve güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulun.

 

Microsoft Security

İşletmeler, siber saldırıların hem hacminde hem de karmaşıklığında bir artış yaşıyor. Teknolojinin hızla benimsenmesi ve hibrit çalışmanın yaygınlaşmasıyla, bütçe kısıtlamaları ve özel güvenlik becerilerindeki boşluklarla mücadele eden küçük ve orta ölçekli müşteriler daha büyük bir riskle karşı karşıya. Microsoft, bu gelişen tehdit ortamını hedef alan kapsamlı çözümler sunar.