Hakkımızda

Bilişim sektöründe; satış, marka yönetimi, satın alma, satış sonrası hizmetler gibi farklı alanların her birinde yetkin, tecrübe sahibi, genç, dinamik bir ekibiz.

Ne Yaparız ?

Bilgisayar, Donanım, Network, Sunucu, Storage, TV, Endüstriyel TV, Signage, Akıllı Ekran, Video Wall, Yazıcı ve Sarf malzemeleri gibi IT & Bilişim alanında ki ihtiyaçlarınızı marka bağımsız olarak en uygun maliyet ve tüm süreci kurumunuz ile sürekli iletişim halinde olarak sağlıyoruz.

Nasıl Yaparız ?

Talebiniz olan ürün ile ilgili marka ile doğrudan iletişime geçerek en uygun maliyeti sağlar, bununla birlikte ilgili ürünün ile benzer bütçede alternatif marka / model ini de oluşturarak tarafınıza iletiriz. Onayınız ile birlikte müşteri temsilciniz siparişinizin işleme alındığını belirtir ve ilgili ürünün teslimat tarihi ile ilgili doğrudan bilgi verir, belirtilmiş olan teslimat tarihinde sevkiyat personelimiz tarafından siparişinizde belirtmiş olduğunuz adreste ilgili kişiye teslim edilir.

Vizyon

Endüstri 4.0 dijital dönüşümünde tarafsız ve güvenilir bir rehber olup; küçük, orta ve büyük ölçekli tüm sanayi kuruluşlarının buluştuğu, öğrendiği çözüm ortağı olmak.

İnovasyona dönük süreçleri özümsemiş bir yapı içinde çalışmalarını yürüten PY Bilişim, katma değeri yüksek, yenilikçi ürünler, hizmetler, süreçler ve teknolojik altyapı çalışmaları ile iş yapış tarzını geleceğe yönelik geliştiriyor. Sürdürülebilir rekabet avantajına ulaşmak için hem müşterileri bünyesinde hem de partner markaları nezdinde önemli çalışmalar yapıyor.

Endüstri 4.0 devrimini yakından takip eden bir firma olarak bilişim teknolojileri ile endüstriyi bir araya getirmeyi hedefleyen PY Bilişim, düşük maliyetli, az yer kaplayan, az enerji harcayan, az ısı üreten, ancak bir o kadar da yüksek güvenilirlikte çalışan donanımlar ve bu donanımları çalıştıracak işletim ve yazılım sistemleri ile uygulama yapmaktadır.

Misyon

​PY Bilişim olarak kurucumuz Onat AKYÜZ ve kıdemli uzman kadrolarımızla bilişim sektörünün başlangıcından beri üstlendiğimiz öncülük görevini günümüzde de sürdürerek bilişim endüstrisinin gelişmesine yol açmayı, öte yandan Türk ekonomisinin bilgiye dayalı, verimli bir ekonomiye, toplum yapısının ise kişi ve kuruluşların verimli ve uyumlu çalıştığı bir bilişim toplumu’na dönüşmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Müşteri beklentilerini daima algılayabilen, çevik ve dinamik yapısını korumayı devam ettiren,
Çalıştığımız müşterilerimizin bilişim teknolojilerindeki yolculuğunu kolaylaştıran,
Elde edilen kazanımlarını daima arttıran,
Sadece bilgi ve teknoloji alanında değil, iş süreçlerine de tam anlamıyla hakim olmayı ilke edindik.

Bilişim sektöründe Global düzeyde hizmet veren rakipleri ile eşdeğer çözümler üreterek rekabette öne çıkmak,
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için en kaliteli hizmeti sunmak,
Müşterilerinin tam adaptasyonunu sağlayacak hizmetler ve çözümler sunmak,
En iyi hizmeti en optimum çözümle en yüksek kalite standartlarında müşterilerine sunmak,
Her zaman en iyiyi hedefleyerek sektöründe öncü rol oynamak.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Firmamız da, Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının Satışı Hizmetleri ile ilgili Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurulması kapsamında;

Müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğini korumak, standart ve yasal mevzuata uyumu sağlamak,

Bilgi güvenliği risklerini azaltmak için gerekli donanım, yazılım, eğitim ve diğer kontrollere gerekli kaynakları sağlamak ve devamlılığını sağlamak,

Çalışan personelimizin bilgi güvenliğinin bütünsel yaklaşım zorunluluğu gereği bilgi güvenliği sistemine katılımını ve uymasını sağlamak için bilinçlendirme, eğitim ve teşvikini sağlamak,

BGYS’nin verimliliğini, iç ve dış denetimlerle kontrol etmek, izlemek, gözden geçirmek ve sistemi sürekli uyumlu kılmak, sürekli iyileştirmek; Bilgi güvenliği politikamızdır.

İlkelerimiz

►  Daima gelişen kaliteli hizmet vermek

►  Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak

►  Yeni ve yaratıcı çözümler üretmek

►  Güvenilir işbirliği kurmak

►  Objektif olmak

►  Sonuç odaklı olmak

Belgelerimiz

Partnerlerimiz