Donanım

Donanım

PY Bilişim olarak, işlerinizi yürütmeniz için gerekli araç gereçlerinizin edinilmesi ve yönetiminin sağlanması konularında profesyonel desteğimizle yanınızdayız. Günlük çalışmalarınız esnasında ihtiyaç duyacağınız yazılımsal ve donanımsal araç gereçleri; rekabetçi fiyatlarla ve en hızlı şekilde teminini sağlayabiliriz.

Siz de yazılım ve donanım konusunda ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetlerden faydalanmak için,
aşağıda listelediğimiz başlıkları inceleyin ve bir fiyat teklifi alın.

 PY BİLİŞİM, donanım tarafında birçok distribütör ve üretici ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bilgisayar bileşenleri, sunucu ve sunucu aksesuarları, firewall, network ekipmanları, baskı çözümleri gibi daha birçok alanda müşterilerilerimize mümkün olan en doğru ve uygun ürünü fiyat avantajıyla sunmaya çalışıyoruz. 

Sistem ve network yapılarının incelenmesi, gerekli değişiklikler ile geliştirmelerin planlanması ve uygulanması konusunda profesyonel hizmetler vermekte olan firmamız, bu tarz projelerde hassasiyetle çalışmakta ve müşteri memnuniyeti için ekibiyle gerekli çalışmaları yapmaktadır. 

Firmanızda yaşadığınız her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilir,  profesyonel ve güvenilir olarak destek alabilirsiniz. 

Workstation’dan notebook ve PC modellerine, televizyondan tarayıcıya kadar tüm it ve ofis ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünleri hızlıca temin edip, teslimatını sağlamak. Özellikle zaman tasarrufu sağlayarak çalışma hayatlarında başarılarını artırmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları için mail, telefon yolu ile bizden teklif talep etmelerini önemle rica ederiz. info@pybilisim.com.tr adresinden taleplerinizi iletebilirsiniz.