Donanım ve IT Sarf Malzemeleri

Donanım ve Çevre Birimleri

PY Bilişim Teknolojileri, işlerinizi yürütmeniz için gerekli araç gereçlerinizin edinilmesi ve yönetiminin sağlanması konularında profesyonel desteğimizle yanınızdayız. Günlük çalışmalarınız esnasında ihtiyaç duyacağınız yazılımsal ve donanımsal araç gereçleri; rekabetçi fiyatlarla ve en hızlı şekilde teminini sağlayabiliriz.

PY Bilişim Teknolojileri, donanım tarafında birçok distribütör ve üretici ile iş ortaklığı yapmaktadır. masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, bilgisayar yedek parçaları ve çevre birimleri, sunucu sistemleri ve aksamlari, depolamama üniteleri, network ürünleri ve güvenlik yazılımları, yazıcı ve sarf mazlemeleri gibi baskı çözümleri ile birlikte birçok alanda müşterilerilerimize mümkün olan en doğru ve uygun ürünü her zaman en iyi fiyat avantajıyla sunmaya çalışıyoruz.

İhtiyacınız olan ürünleri talebinize göre konumlandırmak ve gerekli değişiklikler ile geliştirmelerin planlanması ve uygulanması konusunda profesyonel hizmetler vermekte olan firmamız, bu tarz projelerde hassasiyetle çalışmakta ve müşteri memnuniyeti için profesyonel ekibi ile çalışmaları yapmaktadır.

Firmanızda yaşadığınız her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilir,  profesyonel ve güvenilir olarak destek alabilirsiniz.

Siz de yazılım ve donanım konusunda ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetlerden faydalanmak için,
aşağıda listelediğimiz başlıkları inceleyin ve bir fiyat teklifi alın.

PY Bilişim Teknolojileri, Müşterilerinin ihtiyaç duydukları ürünleri hızlıca temin edip, teslimatını sağlamak özellikle zaman tasarrufu sağlayarak çalışma hayatlarında başarılarını artırmaktır.

Baskı Çözümleri

PY Bilişim Teknolojileri, şirketlerin ihtiyacı olan her türlü baskı makinesinin tedariği konusunda da destek vermektedir. Birden çok işleve sahip renkli çok fonksiyonlu sistemler, ödüllü renkli lazer yazıcılar, masaüstü ünitelerden çalışma gruplarına hitap eden cihazlara kadar kullanım seçeneği sunan siyah & beyaz yazıcılar kadar uygun maliyetli ve yer tasarrufu sağlayan hepsi bir arada cihazları da içerir.

PY Bilişim Teknolojileri, ofisinizde kullandığınız yazıcıların sarf malzemesi olan toner ve kartuşların bitiş ve değişim periyotlarının iyi ayarlanması, işlerinizin aksamaması için çok önemlidir. PY Bilişim Teknolojileri bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan IT sarf malzemesini sizler için tedarik eder ve profesyonel destek sağlar.

Kağıt kesme, kağıt imha, kağıt kıyma ve kağıt öğütme gibi birçok şekilde ifade edilen bu makineler, özel dokümanlarınızın 3. kişilerin eline geçmeden önce güvenli şekilde imha edilmeleri için sizlere sunulmaktadır. Evrak imha yönetmelikleriyle de belli ölçekte kuruluşlar için kanunen zorunlu hale getirilen evrak imha makineleri devlet daireleri ve askeri birimlerde de sıklıkla kullanılmaktadır.

PY Bilişim Teknolojileri, A4 boyutundan A2’ye kadar kağıt boyutunda modeller ve sarf malzemelerini sunan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Portföyümüzde; iş akışınız için size özel bir çözüm sunmak için farklı hızlar, çözünürlük, sayfa başı maliyeti ve daha fazlası için uygun çözümü seçebilirsiniz.