Baskı Çözümleri

Baskı Çözümleri

Birden çok işleve sahip renkli çok fonksiyonlu sistemler, ödüllü renkli lazer yazıcılar, masaüstü ünitelerden çalışma gruplarına hitap eden cihazlara kadar kullanım seçeneği sunan siyah & beyaz yazıcılar kadar uygun maliyetli ve yer tasarrufu sağlayan hepsi bir arada cihazları da içerir. Ofisinizde kullandığınız yazıcıların sarf malzemesi olan toner ve kartuşların bitiş ve değişim periyotlarının iyi ayarlanması, işlerinizin aksamaması için çok önemlidir.

Kağıt kesme, kağıt imha, kağıt kıyma ve kağıt öğütme gibi birçok şekilde ifade edilen bu makineler, özel dokümanlarınızın 3. kişilerin eline geçmeden önce güvenli şekilde imha edilmeleri için sizlere sunulmaktadır. Evrak imha yönetmelikleriyle de belli ölçekte kuruluşlar için kanunen zorunlu hale getirilen evrak imha makineleri devlet daireleri ve askeri birimlerde de sıklıkla kullanılmaktadır.

PY Bilişim A4 boyutundan A2’ye kadar kağıt boyutunda modeller ve sarf malzemelerini sunan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Portföyümüzde; iş akışınız için size özel bir çözüm sunmak için farklı hızlar, çözünürlük, sayfa başı maliyeti ve daha fazlası için uygun çözümü seçebilirsiniz.